Kviečiame į konferenciją „Patyčios besikeičiančiame pasaulyje: Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis“

2024-03-26

2024 m. balandžio 23 d. Vilniuje, „Panorama“ viešbutyje ir internetu vyks tarptautinė konferencija „Patyčios besikeičiančiame pasaulyje: Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis”. Konferenciją organizuoja Vaikų linija – emocinės paramos vaikams tarnyba, jau 20 metų kelianti visuomenėje patyčių temą ir vykdanti kampaniją BE PATYČIŲ bei Šiaurės šalių tinklas prieš patyčias.

Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis, bus sinchroninis vertimas iš lietuvių į anglų ir iš anglų į lietuvių kalbas.

Konferencijoje mintimis apie patyčias ir jų prevenciją dalysis lektoriai iš 6 šalių – Švedijos, Norvegijos, Danijos, Suomijos, Islandijos ir Lietuvos. Renginio metu bus galimybė išgirsti pranešimus įvairiomis su patyčiomis ir jų prevencija susijusiomis temomis:

  • Ką apie patyčių mastą sako naujausio tarptautinio vaikų sveikatos tyrimo (HBSC) rezultatai
  • Kokius požiūrius reikia pasitelkti, siekiant efektyvios patyčių prevencijos
  • Kodėl ir kaip svarbu į patyčių prevenciją įtraukti pačius vaikus ir paauglius.
  • Taip pat konferencijos metu į patyčias žvelgsime iš skirtingų visuomenės grupių perspektyvų – mokslininkų, praktikų bei pačių vaikų. Kviečiame dalyvauti!

Su konferencijos programa galite susipažinti čia: https://www.vaikulinija.lt/bepatyciu-konferencija-2024/

Norinčius dalyvauti konferencijoje kviečiame registruotis: https://forms.office.com/e/tFSfmkGXee

 

Šis Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Islandijos ir Lietuvos bendradarbiavimas patyčių prevencijos srityje finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos. Už konferencijos turinį atsako tik šio projekto koordinatoriai ir jis nebūtinai atspindi Šiaurės ministrų tarybos požiūrį ar politiką.