Ieškai prasmingos veiklos, naujų žinių ar pažinčių su bendraminčiais? Nori prisidėti prie kampanijos „BE PATYČIŲ“ organizavimo? O gal norėtum padėti išklausyti vaikus ir paauglius?

Tapk „Vaikų linijos“ savanoriu!

 „Vaikų linija“ kviečia prisijungti dviejų sričių savanorius, kurie norėtų teikti vaikams emocinę paramą arba prisidėti prie įvairių „Vaikų linijos“ veiklų savo talentais ir įgūdžiais.

Emocinės paramos savanoriai:

  • išklauso vaikus ir paauglius telefonu ir internetu,
  • kartu su jais ieško būdų, kaip spręsti kylančius sunkumus,
  • skatina vaikus kalbėtis su žmonėmis, kuriais jie pasitiki,
  • jei reikia, nukreipia pagalbos į kitas tarnybas.

Visos vaikų ir paauglių konsultavimui reikalingos žinios bei įgūdžiai yra įgyjami per parengiamuosius kursus (trunkančius maždaug pusę metų). Juose savanoriai teoriškai ir praktiškai išmoksta aktyvaus klausimo, situacijos analizės ir sprendimų ieškojimo, jausmų tyrinėjimo bei įsigilina į vaikams ir paaugliams kylančius sunkumus.

Emocinės paramos savanoriu gali tapti bet kokios specialybės, išsilavinimo ar amžiaus žmogus, sulaukęs pilnametystės. Svarbiausia, kad turėtum motyvacijos ir galėtum skirti dalį savo laiko (maždaug 6 val. per savaitę) „Vaikų linijai“.

Veiklų savanoriai:

  • prisideda prie „Vaikų linijos“ šviečiamosios veiklos – kampanijos „BE PATYČIŲ“, projekto „Saugesnis internetas“, dalyvauja, organizuojant kitus renginius;
  • atstovauja „Vaikų linijai“ viešuosiuose renginiuose (pavyzdžiui, muzikos festivaliuose, maratonuose, parodose, mugėse ir pan.);
  • įsitraukia į „Vaikų linijos“ rėmėjų, draugų, naujų savanorių paiešką ir pritraukimą.

Veiklų savanoriu gali tapti bet kokios specialybės, išsilavinimo ar amžiaus žmogus, turintis motyvacijos ir gebėjimų, kuriais norėtų prisidėti prie „Vaikų linijos“ vykdomų veiklų ir projektų. Su kiekvienu veiklų savanoriu pasirašoma neterminuota savanoriško darbo sutartis, kuria savanoris įsipareigoja skirti 8 val. per mėnesį „Vaikų linijai“.

Susidomėjai? Spausk ir sužinok, kaip gali tapti „Vaikų linijos“ savanore (-iu)!