Apie elektronines patyčias

LRT laidoje Labas rytas, Lietuva! Įraše nuo 42 min iki 50 min. galėsite išgirsti dr. Jurgitos Smiltės Jasiulionės pasakojimą apie vaikų elgesį internete, patarimus tėvams - kaip kalbėtis su vaikais apie tai, ką jie daro internete.

LRT radijo laidoje Ryto garsai. Įraše nuo 57:30 min. dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė pristato Sąmoningumo didinimo mėnesį 2020 ir kalba apie elektronines patyčias

15min.lt straipsnyje dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė dalinasi mintis apie vaikų nuotraukų kėlimą internete. 

Žinių radijo laidoje dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė apie sekstingą ir kaip padėti vaikams ir paaugliams, jei internete išplinta intymios jų nuotraukos.  

LRT laidoje Paraštės diskusija apie socialinius tinklus ir kaip juose būti. Laidoje mintimis dalijasi soc. tinklų įžymybės, Lietuvos policijos bei Vaikų linijos atstovai (dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė). Ved. Richardas Jonaitis.

LRT svetainėje dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė dalinasi mintimis kaip kalbėti su vaikais apie tai, ką jie veikia internete.

Lietuvos radijo laidos 10-12 įraše nuo 48 min. dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė dalinasi mintimis apie vaikus ir internetą ir ką svarbu žinoti tėvams. 

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2020

LRT radijo laidoje Ryto allegro. Įrašas nuo 54:20. Pristatomas Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2020 ir patyčių situacija Lietuvoje.

Apie patyčias

Savaitraštyje Lietuvos sveikata Eglė Balčiūtė ir Eglė Tamulionytė trumpai apie tai, kaip reaguoti susidūrus su patyčiomis